توجه: سایت گروه طراحی مهندسی بنا به تصویب قانون مبارزه با تقلب علمی هیچ فعالیتی در زمینه نوشتن و تدوین پایان نامه ندارد

درباره ما

موسسه پژوهشی علم گستر غرب براساس این روایت پیامبر اکرم (ص) که فرمودند "اگر علم در ثریا هم باشد مردانی از ایران به آن دست پیدا خواهند کرد " شکل گرفته و اعتقاد قلبی دارد که در مردان و زنان ایران عزیز به قدری توانمندی و استعداد در زمینه های مختلف وجود دارد که قادرند هر مشکلی را به هر شکل و ابعادی باشد حل نموده و فضای بهتری را برای معاش و تلاش در سطح جامعه بشری ایجاد نماید .

علم گستر غرب نه فقط یک مجموعه پژوهشی بلکه یک دیدگاه و تفکر است که تلاش دارد خود را در سطح ملی و بین المللی به اثبات رسانیده و پرچم این ایده که : " افزایش محقق در جامعه یعنی کاهش فقر ، فساد و بی عدالتی در جامعه " را در سرتاسر جهان به اهتزاز در آورد .

در این راستا بنیانگذاران این مجموعه که خود از متخصصین و اعضاء هیئت علمی دانشگاه می باشند تلاش نموده اند تا افراد نخبه و صاحب نظر را در هر تخصصی و در هر نقطه ای از این کشور و کره خاکی ، جذب نموده و از نظرات و آراء شان بهرمند گردند . حاصل این تلاش ها به فضل و عنایت خداوند متعال همکاری صدها تن از متخصصین در بخش های مختلف دانشگاهی ، صنعتی و ... با ما می باشد که روز به روز بر قدرت تخصصی مجموعه علم گستر غرب افزوده و آنرا در دست یابی به اهداف خود ثابت قدم تر نموده اند .

لازم به اشاره است که برخی سازمان ها ، کارخانجات ، نهادها و موسسات دولتی و غیردولتی نیز توانسته اند به صورت حقوقی و گروهی به خیل عظیم علم گستری ها ملحق شوند و توانمندی های مجموعه خود را با توانمندی ما ترکیب نموده و در خدمت جامعه قرار دهند ، در اینصورت هم افزایی این توانمندی ها توانسته در حل معضلات و مشکلات معجزه گر باشد .

ما امیدواریم و البته مطمئنیم که انشاالله تعالی عدد همکاران ما بصورت تصاعدی هر روز بیشتر از روز قبل افزایش یافته و روزی فرا خواهد رسید که هر ایرانی خود را محقق و متعلق به مجموعه علم گستر غرب دانسته و دست در دست هم تولیدات علمی خود را حتی تا توسعه یافته ترین کشورهای غربی گسترش خواهیم داد .
در آخر با بهره جستن از این شعر استاد عباس یمینی شریف که فرمودند :
" دست در دست هم دهیم به مهر میهن خویش کنیم آباد " ،
عرض می کنیم :
" دست در دست هم دهیم به علم دنیای خویش کنیم آباد " .

محقق و موفق باشید.
دکتر پرویز عبدالتاجدینی
مدیر عامل