ساخت ربات فروشگاهی|ساخت ربات شرکتی و سازمانی|ساخت ربات گپ|ساخت ربات سروش|ساخت ربات بله|ساخت ربات ایتا|ساخت ربات ویسپی و ...

درباره ما

موسسه پژوهشی علم گستر غرب براساس این روایت پیامبر اکرم (ص) که فرمودند "اگر علم در ثریا هم باشد مردانی از ایران به آن دست پیدا خواهند کرد " شکل گرفته و اعتقاد قلبی دارد که در مردان و زنان ایران عزیز به قدری توانمندی و استعداد در زمینه های مختلف وجود دارد که قادرند هر مشکلی را به هر شکل و ابعادی باشد حل نموده و فضای بهتری را برای معاش و تلاش در سطح جامعه بشری ایجاد نماید .

علم گستر غرب نه فقط یک مجموعه پژوهشی بلکه یک دیدگاه و تفکر است که تلاش دارد خود را در سطح ملی و بین المللی به اثبات رسانیده و پرچم این ایده که : " افزایش محقق در جامعه یعنی کاهش فقر ، فساد و بی عدالتی در جامعه " را در سرتاسر جهان به اهتزاز در آورد .

در این راستا بنیانگذاران این مجموعه که خود از متخصصین و اعضاء هیئت علمی دانشگاه می باشند تلاش نموده اند تا افراد نخبه و صاحب نظر را در هر تخصصی و در هر نقطه ای از این کشور و کره خاکی ، جذب نموده و از نظرات و آراء شان بهرمند گردند . حاصل این تلاش ها به فضل و عنایت خداوند متعال همکاری صدها تن از متخصصین در بخش های مختلف دانشگاهی ، صنعتی و ... با ما می باشد که روز به روز بر قدرت تخصصی مجموعه علم گستر غرب افزوده و آنرا در دست یابی به اهداف خود ثابت قدم تر نموده اند .

لازم به اشاره است که برخی سازمان ها ، کارخانجات ، نهادها و موسسات دولتی و غیردولتی نیز توانسته اند به صورت حقوقی و گروهی به خیل عظیم علم گستری ها ملحق شوند و توانمندی های مجموعه خود را با توانمندی ما ترکیب نموده و در خدمت جامعه قرار دهند ، در اینصورت هم افزایی این توانمندی ها توانسته در حل معضلات و مشکلات معجزه گر باشد .

ما امیدواریم و البته مطمئنیم که انشاالله تعالی عدد همکاران ما بصورت تصاعدی هر روز بیشتر از روز قبل افزایش یافته و روزی فرا خواهد رسید که هر ایرانی خود را محقق و متعلق به مجموعه علم گستر غرب دانسته و دست در دست هم تولیدات علمی خود را حتی تا توسعه یافته ترین کشورهای غربی گسترش خواهیم داد .
در آخر با بهره جستن از این شعر استاد عباس یمینی شریف که فرمودند :
" دست در دست هم دهیم به مهر میهن خویش کنیم آباد " ،
عرض می کنیم :
" دست در دست هم دهیم به علم دنیای خویش کنیم آباد " .

محقق و موفق باشید.
دکتر پرویز عبدالتاجدینی
مدیر عامل